Cégünk női, férfi és gyermek síkkötött termékek előállításával foglalkozik.
Magyarországon a nemzetközi migrációs folyamatokat tekintve az utóbbi években két fontosabb változás figyelhető meg. Egyrészt megváltozott a bevándorlók összetétele, másrészt fokozódik az elvándorlás – derül ki a KSH vezetésével megvalósuló SEEMIG projekt kutatásából.
Azért kell módosítani a 2013-as költségvetést, hogy Magyarország kilenc év után kikerüljön a túlzotthiány-eljárás alól és "a magyar polgárok eddig elvégzett komoly és nehéz munkáját az Európai Bizottság és az Európai Tanács is hivatalosan elismerje" - fogalmazott a Nemzetgazdasági Minisztérium adó- és pénzügyekért felelős államtitkára az idei büdzsé módosításáról szóló törvényjavaslat általános vitájában szerdán a parlamentben.
Kedvező nemzetközi hangulatban tovább erősödött a forint szerdán délelőtt az euróval szemben, miután előző nap – február közepe óta először – 290 forint alá került az euró jegyzése.